Godziny pracy

6151615 - dzieci na 10 godzin

700 - 1600 - dzieci na 9 godzin

8001300 dzieci na 5 godzin

Szukaj

INFORMACJA!!!

Rada Rodziców zaprasza trójki klasowe oraz wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie, które odbędzie się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w dniu 19.06.2015 roku o godz. 18:00 celem wyłonienia ubezpieczyciela na rok szkolny 2015/2016.

 

 

 UWAGA!!! UWAGA!!!
PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU


BAWIMY SIĘ Z TEATREM BAZYL 26 CZERWCA 2015 ROKU

OD GODZINY 15.00 DO GODZINY 17.30

ZAPRASZAMY!!! 

W programie m.in.: wspólne zabawy integracyjne, malowanie twarzy, animacja z baloników, loteria nagród, kawiarenka; napoje, ciasta drożdżówki itp.


 


UWAGA!!! 

PIKNIK RODZINNY w dniu 26 czerwca 2015 roku.


Zachęcamy do współpracy firmy, oraz  rodziców i prosimy wsparcie nas w organizacji tej uroczystości.

Prosimy o pomoc:

- w organizacji napojów (soczki w kartonikach, napoje butelkowe), słodyczy; pieczywa typu: drożdżówki, ciasto.

- przedmioty na loterię nagród typu: zabawki, artykuły plastyczne, biurowe itp.


Jeśli chcecie wesprzeć i pomóc w organizacji tego wydarzenia prosimy        

o kontakt z dyrektorem Wiesławem Sondejem lub wychowawczyniami poszczególnych grup.


 

 UWAGA!!!

W okresie od 1 do 12.06.2015r., przyjmujemy zapisy na dyżur wakacyjny. Zapisy odbywać się będą u nauczycielek poszczególnych grup.

Ze względu na organizację pracy przedszkola

w tym czasie prosimy o przemyślane decyzje.

W okresie wakacji przedszkole będzie czynne

w lipcu w godzinach od 700 do 1600 (9 godz.)

Przyjmujemy zapisy tylko na 9 godzin

(w okresie dyżurów nie będą uwzględniane odpisy za nieobecność dziecka)

 

UWAGA !!! SZANOWNI RODZICE NOWO PRZYJETYCH 3 – LATKÓW

Aby pierwszy kontakt dziecka z  przedszkolem rozpocząć od pozytywnych wrażeń organizujemy dni adaptacyjne w naszej placówce w dniu 16.06.2015r. od godziny 1300 do 1500oraz w dniach 27, 28.08.2015r., w godzinach od 900 – do 1100.

ZACHĘCAMY  RODZICÓW DO SKORZYSTANIA Z OFERTY ADAPTACYJNEJ NASZEGO PRZEDSZKOLA

  • Ø Dzieci poznają ważne pomieszczenia w przedszkolu: sala zabaw, toaleta, szatnia, ogród przedszkolny;
  • Ø Odbędą się wspólne zabawy w sali zabaw i w ogrodzie przedszkolnym.

 

UPRZEJMIE PROSIMY O ZAOPATRZENIE SIĘ W TYCH DNIACH W OBUWIE NA ZMIANĘ

 

KONIEC Z DZIURAWYMI SPODNIAMI!

Rada Rodziców w Sokołowie Młp. wystąpiła z inicjatywą stworzenia nowego placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym. Środki zaradcze w formie drobnych remontów już nie wystarczają dlatego pragniemy zbudować nowy plac zabaw dla naszych dzieci !!!!

Uczestnicząc w konkursie grantowym Fundacji AVIVA, możemy to zrealizować, i zobaczyć uśmiech na twarzach naszych dzieci.


Aby zdobyć ŚRODKI na budowę "Małpiego Gaju", potrzebujemy WASZYCH GŁOSÓW!

Jedyne co musicie zrobić to wejść w link:

KLIK ➨ http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,386,koniec-z-dziurawymi-spodniami-.html

Przycisnąć "Głosuj" następnie potwierdźcie swój głos klikając w link otrzymany na maila (może wpadać do spamu!).

Liczymy na Was, pokażmy na co nas stać!

 

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI
W CZERWCU 2015r.
 


Gr. II

mgr Halina Piekło – 8.06.2015r., godz. 1300 (poniedziałek)


Gr. III

mgr. Agnieszka Prucnal – 8.06.2015r., godz. 1600 (poniedziałek)


Gr. IV

mgr Mariola Rogala – 10.06.2015r., godz. 1600 (środa)


Gr. V

mgr Karolina Krzanowska – 2.06.2015r., godz. 1600 (wtorek)


Gr. VI

Małgorzata Ożóg – 12.06.2015r., godz. 1515 (piątek)


Gr. VII

mgr Edyta Łuszczki, mgr Anna Koziarz – 12.06.2015r., godz. 1600 (piątek)


Gr. VIII

mgr Halina Świętoń – 8.06.2015r., godz. 1300 (poniedziałek)


 

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

BAWIMY SIĘ Z ZESPOŁEM YAMAHA

2 CZERWCA 2015 ROKU

od godz. 9.30 do 11.30

 

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. informuje, że 12. 05. 15r. o godz. 17 00 w świetlicy szkolnej ZS przy ul. Lubelskiej 41, odbędzie się spotkanie, na którym omówiony będzie Raport z ewaluacji wewnętrznej przedszkola oraz bieżące sprawy organizacyjne.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na składanie wniosków do Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej                 o odroczenia dzieci od obowiązku szkolnego nie będą poruszane sprawy przydzielania dzieci do grup przedszkolnych i klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016.

 

 

INFORMACJA

Ze względu  na to, że rodzice uczniów, którzy mają przyjść do klasy I składają wnioski do Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej
o odroczenie dzieci od obowiązku szkolnego

Dyrekcja informuje, że ostateczne listy wraz z wychowawcami zostaną wywieszone
17 sierpnia 2015 roku.

 

UWAGA!

UMOWY PODPISANE NA ROK PRZEDSZKOLNY 2015/2016

SĄ DO ODEBRANIA U PANI INTENDENTKI.

 

Listy dzieci przyjętych do Przedszkola na rok szkolny 2015/2016

po uprzednim podpisaniu umowy

Listy wywieszone są według podziału na rok urodzenia

i deklarowane godziny przebywania dziecka w przedszkolu


Listy przedstawiające przynależność dziecka do poszczególnej grupy wraz z wychowawcą zostaną opublikowane

w późniejszym terminie



Lista dzieci 5-letnich (ur. 2010r.)

10 i 9 godzin

  1. Cebula Natalia
  2. Cisek Daria
  3. Dec Kamila
  4. Drozd Dominik
  5. Kania Magdalena
  6. Kisiel Gabriel
  7. Korzenny Hubert
  8. Knapczyk Wiktor
  9. Kurasińska Monika
  10. Kutyła Kornelia
  11. Łączyńska Ewa
  12. Łuszczki Faustyna
  13. Maziarz Zuzanna
  14. Nieroda Zuzanna
  15. Osiniak Mikołaj
  16. Ożóg Dawid
  17. Połeć Szymon
  18. Popek Zuzanna
  19. Poźniak Stanisław
  20. Stąpor Katarzyna
  21. Szwaja Bernadeta
  22. Szwaja Szymon
  23. Szot Kinga
  24. Walicka Anna
  25. Węglarz Emilia
  26. Wróbel Franciszek
  27. Woś Aleksander
  28. Ziemniak Gabriel


Lista dzieci 5-letnich (ur. 2010r.)

5 godzin

  1. Bandura Magdalena
  2. Drelich Łukasz
  3. Hajder Szymon
  4. Jachyra Katarzyna
  5. Kuca Krystian
  6. Kulasa Szymon
  7. Łączyńska Karolina
  8. Łuszczki Franciszek
  9. Matuła Dawid
  10. Matuła Patrycja
  11. Osetek Antoni
  12. Pałucki Patryk
  13. Piróg Wiktor
  14. Rusin Julia
  15. Rzeszutek Szymon
  16. Słonina Wojciech
  17. Ściuk Jakub
  18. Warzocha Antonina
  19. Wawrzaszek Kacper


Lista dzieci 4-letnich (ur. 2011r.)

10 i 9 godzin


1.  Baran Maja

2.  Bąk Bartosz

3.  Bęben Anna

4.  Chorzępa Bartosz

5.  Chorzępa Mateusz

6.  Chruściak Michalina

7.  Darocha Filip

8.  Darocha Kacper

9.  Dec Zofia

10.  Drozd Dominik

11.  Frącz Franciszka

12.  Jabłońska Amelia

13.  Janiec Adam

14.  Krawiec Aneta

15.  Łokaj Agnieszka

16.  Marecki Igor

17.  Marszałek Szymon

18.  Naja Milena

19.  Nizioł Emilia

20.  Nowak Bartłomiej

21.  Nowak Bartosz

22.  Nowak Szymon

23.  Opaliński Aleksander

24.  Ożóg Nikodem

25.  Ożóg Zuzanna

26.  Partyka Patryk

27.  Piękoś Emilia

28.  Pikor Maja

29.  Pikor Oliwia

30.  Rak Amelia

31.  Rusiecki Sebastian

32.  Ryglewicz Karol

33.  Sidor Maja

34.  Sowa Daria

35.  Sulińska Zuzanna

36.  Surdyka Hubert

37.  Tromska Adrianna

38.  Wcisło Aleksandra

39.  Zahajkiewicz Miłosz

40.  Zimniak Aleksandra


Lista dzieci 4-letnich (ur. 2011r.)

5 godzin

  1. Buda Michalina
  2. Bzduń Łukasz
  3. Daraż Dariusz
  4. Ferko Kevin
  5. Haller Kinga
  6. Jachyra Joanna
  7. Kot Maciej
  8. Kozak Róża
  9. Król Adam
  10. Lelek Szymon
  11. Łapińska Emilia
  12. Ożóg Wojciech
  13. Płoszaj Lena
  14. Płoszaj Paweł
  15. Różycki Wojciech
  16. Rzeszutek Antoni
  17. Rzeszutek Kacper
  18. Skubisz Seweryn
  19. Solecki Filip
  20. Watras Amelia
  21. Żmuda Wiktor


Lista dzieci 3-letnich (ur. 2012r.)

9 i 10 godzin

  1. Baniak Milena
  2. Bęben Maja
  3. Blicharz Jakub
  4. Chorzępa Paulina
  5. Darocha Filip
  6. Gromek Krzysztof
  7. Janiec Tomasz
  8. Koch Aleksandra
  9. Kolano Maria
  10. Kozak Maria
  11. Krudysz Łukasz
  12. Krupa Bartosz
  13. Kucia Aleksander
  14. Matuła Ernest
  15. Matuła Hanna
  16. Matuła Wojciech
  17. Nizioł Hubert
  18. Nowak Zofia
  19. Pakulski Edward
  20. Ryczaj Alicja
  21. Sobuś Małgorzata
  22. Sobiło Liliana
  23. Sudoł Aleksander
  24. Tabaka Krzysztof
  25. Ziemniak Wojciech

Lista dzieci 3-letnich (ur. 2012r.)

5 godzin

  1. Cisło Dominik
  2. Cisło Mateusz
  3. Jodłowski Matuesz
  4. Krawczyk Nikodem
  5. Marciniec Kuba
  6. Matuła Anita
  7. Mazgaj Alan
  8. Nizioł Maksymilian
  9. Pasek Dominik
  10. Prucnal Igor
  11. Rzeszutek Kajetan
  12. Smolak Patryk
  13. Sowa Melania
  14. Szpila Bartosz
  15. Urban Igor
  16. Wziątka Ewa
  17. Zegar Maja


Lista rezerwowa (2013r.)

  1. Drozd Paulina
  2. Furman Monika
  3. Rzeszutek Aniela
  4. Surdyka Edyta
 

OGŁOSZENIE

W DNIU 14.04.2015r. ODBĘDZIE

SIĘ WYCIECZKA AUTOKAROWA

DO KINA „HELIOS” w RZESZOWIE,

NA FILM pt.: „FRUUUU”. Przed seansem odbędzie się prelekcja na temat życia ptaków.

KOSZT WYCIECZKI TO 20zł.

Wyjazd o godz. 900 powrót około 1230.

Na wycieczkę jadą grupy: I, II, III, IV

i V (wych.: M. Rogala, E. Błazik

M. Majka, K. Krzanowska, B. Kuca, A. Prucnal, B. Walicka, H. Piekło).

 

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI W KWIETNIU 2015r.

Gr. I

mgr Barbara Kuca - 13.04.2015r., 1300 – (poniedziałek)

Gr. II

mgr Halina Piekło  - 13.04.2015r., 1300 - (poniedziałek)

Gr. III

mgr Agnieszka Prucnal  - 13.04.2015r., 1600 (poniedziałek)

Gr. IV

mgr Ewa Błazik - 15.04.2015r., 1600 (środa)

Gr. V

mgr Karolina Krzanowska - 13.04.2015r., 1600 (poniedziałek)

Gr. VI

mgr Małgorzata Ożóg - 17.04.2015r., 1515 (piątek)

Gr. VII

mgr Edyta Łuszczki, mgr Anna Koziarz - 17.04.2015r., 1600 (piątek)

Gr. VIII

mgr Halina Świętoń - 13.04.2015r., 1300 (poniedziałek)

 

 

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI W MAJU 2015r.

Gr. I

mgr Barbara Kuca - 4.05.2015r., 1300 – (poniedziałek)

Gr. II

mgr Halina Piekło  - 4.05.2015r., 1300 - (poniedziałek)

Gr. III

mgr Bożena Walicka  - 7.05.2015r., 1600 (czwartek)

Gr. IV

mgr Mariola Rogala - 5.05.2015r., 1600 (środa)

Gr. V

mgr Karolina Krzanowska - 13.05.2015r., 1600 (wtorek)

Gr. VI

mgr Małgorzata Ożóg - 8.05.2015r., 1515 (piątek)

Gr. VII

mgr Edyta Łuszczki, mgr Anna Koziarz - 8.05.2015r., 1600 (piątek)

Gr. VIII

mgr Krystyna Rzucidło - 8.05.2015r., 1300 (piątek)

 

 

 
Więcej artykułów…