Godziny pracy

Grupy w przedszkolu

6151615 - dzieci na 10 godzin

700 - 1600 - dzieci na 9 godzin

8001300 dzieci na 5 godzin

Grupy w szkole

650 - 1600 - dzieci na 9 godzin

8001300 - (wt. i czw. do 1330) - dzieci na 5 godzin

Szukaj

Listy dzieci przyjętych do Przedszkola na rok szkolny 2016/2017
po uprzednim podpisaniu umowy

Listy wywieszone są według podziału na rok urodzenia

i deklarowane godziny przebywania dziecka w przedszkolu

Listy przedstawiające przynależność dziecka do poszczególnej grupy wraz z wychowawcą zostaną opublikowane

w późniejszym terminie

Umowy są do odebrania w przedszkolu



Lista dzieci 6-letnich (ur. 2010r.)

9 godzin


  1. Bełz Daria
  2. Cebula Natalia
  3. Cisek Daria
  4. Dec Kamila
  5. Drozd Dominik
  6. Kania Magdalena
  7. Kisiel Gabriel
  8. Korzenny Hubert
  9. Knapczyk Wiktor
  10. Krawczyk Paweł
  11. Kurasińska Monika
  12. Kutyła Kornelia
  13. Łączyńska Ewa
  14. Matuła Jan
  15. Matuła Łukasz
  16.  Marszałek Krzysztof
  17.  Maziarz Zuzanna
  18. Nieroda Zuzanna
  19. Osiniak Mikołaj
  20. Ożóg Dawid
  21.  Pasierb Elżbieta
  22. Pasierb Magdalena
  23. Połeć Szymon
  24. Popek Zuzanna
  25. Poźniak Stanisław
  26. Przybyło Bianka
  27.  Stąpor Katarzyna
  28.  Szwaja Bernadeta
  29.  Szwaja Szymon
  30.  Szot Kinga
  31.  Szydelski Olaf
  32. Urban Patrycja
  33.  Walicka Anna
  34.  Węglarz Emilia
  35.  Wróbel Franciszek
  36.  Woś Aleksander
  37.  Ziemniak Gabriel


Lista dzieci 6-letnich (ur. 2010r.)

5 godzin

  1. Bandura Magdalena
  2. Drelich Łukasz
  3. Hajder Szymon
  4. Jachyra Katarzyna
  5. Kuca Krystian
  6. Kulasa Szymon
  7. Łączyńska Karolina
  8. Łuszczki Faustyna
  9. Łuszczki Franciszek
  10. Matuła Dawid
  11. Matuła Patrycja
  12. Osetek Antoni
  13. Pałucki Patryk
  14. Piróg Wiktor
  15.  Rusin Julia
  16. Rzeszutek Szymon
  17. Słonina Wojciech
  18. Ściuk Jakub
  19. Warzocha Antonina
  20. Wawrzaszek Kacper


Lista dzieci 5-letnich (ur. 2011r.)

10 i 9 godzin


1.  Baran Maja
2.  Bąk Bartosz
3.  Bęben Anna
4.  Buda Michalina
5.  Cichoń Dawid
6.  Daraż Dariusz
7.  Chorzępa Mateusz
8.  Chruściak Michalina
9.  Darocha Filip
10. Darocha Kacper
11. Dec Zofia
12. Drozd Dominik
13. Ferko Kevin
14. Frącz Franciszka
15. Jabłońska Amelia
16. Janiec Adam
17. Kozak Róża
18. Krawiec Aneta
19. Król Adam
20. Lelek Szymon
21. Łokaj Agnieszka
22. Marecki Igor
23. Marszałek Szymon
24. Naja Milena
25. Nowak Bartosz
26. Nowak Szymon
27. Nizioł Emilia
28. Opaliński Aleksander
29. Ożóg Nikodem
30. Ożóg Zuzanna
31. Partyka Patryk
32. Pikor Maja
33. Pikor Oliwia
34. Płoszaj Lena
35. Rak Amelia
36. Rusiecki Sebastian
37. Ryglewicz Karol
38. Rzeszutek Kacper
39. Solecki Filip
40. Sidor Maja
41. Sowa Daria
42. Sulińska Zuzanna
43. Surdyka Hubert
44. Tromska Adrianna
45. Watras Amelia
46. Wcisło Aleksandra
47. Zahajkiewicz Miłosz
48. Zimniak Aleksandra
49. Żmuda Wiktor



Lista dzieci 5-letnich (ur. 2011r.)

5 godzin

  1. Bzduń Łukasz
  2. Haller Kinga
  3. Jachyra Joanna
  4. Kot Maciej
  5. Łapińska Emilia
  6. Ożóg Krystian
  7. Ożóg Wojciech
  8. Płoszaj Paweł
  9. Rosół Angelika
  10. Różańska Magdalena
  11. Różycki Wojciech
  12. Rzeszutek Antoni
  13. Skubisz Seweryn


Lista dzieci 4-letnich (ur. 2012r.)

10 i 9 godzin

  1. Baniak Milena
  2. Bęben Maja
  3. Blicharz Jakub
  4. Chorzępa Paulina
  5. Cisło Dominik
  6. Cisło Mateusz
  7. Darocha Filip
  8. Dec Szymon
  9. Gromek Krzysztof
  10. Janiec Tomasz
  11. Koch Aleksandra
  12. Kolano Maria
  13. Kozak Maria
  14. Krawczyk Nikodem
  15. Krupa Bartosz
  16. Krudysz Łukasz
  17. Król Zuzanna
  18. Kucia Aleksander
  19. Marciniec Jakub
  20. Matuła Ernest
  21. Matuła Hanna
  22. Matuła Wojciech
  23. Mazgaj Alan
  24. Nizioł Hubert
  25. Nizioł Maksymilian
  26. Pakulski Edward
  27. Ryczaj Alicja
  28. Sobiło Liliana
  29. Szpila Antonina
  30. Szpila Bartosz
  31. Sudoł Aleksander
  32. Szczepanik Dawid
  33. Tabaka Krzysztof

Lista dzieci 4-letnich (ur. 2012r.)

5 godzin

  1. Jodłowski Matuesz
  2. Krudysz Gabriel
  3. Matuła Anita
  4. Naja Kajetan
  5. Pasek Dominik
  6. Prucnal Igor
  7. Rzeszutek Kajetan
  8. Rzeszutek Szymon
  9. Smolak Patryk
  10. Sowa Melania
  11.  Wziątka Ewa
  12. Zegar Maja
  13. Ziemniak Wojciech



Lista dzieci 3-letnich (ur. 2013r.)

9 godzin

  1. Bieńkowski Antoni
  2. Chorzępa Kacper
  3. Czosnek Patrycja
  4. Dec Hanna
  5. Dec Oliwier
  6. Ferko Izabela
  7. Furman Monika
  8. Kapuściński Kacper
  9. Kida Maria
  10. Kozak Zofia
  11. Koziarz Aleksandra
  12. Krupa Szymon
  13. Kus Kinga
  14. Mazgaj Oskar
  15. Ożóg Alicja
  16. Pasierb Piotr
  17. Popek Gabriel
  18. Popek Zuzanna
  19. Prucnal Michalina
  20. Rzeszutek Amelia
  21. Słonina Maja
  22. Surdyka Edyta
  23. Szot Karolina
  24. Ziemniak Michał

Lista dzieci 3-letnich (ur. 2013r.)

5 godzin

  1. Ciupak Hanna
  2. Hess Mikołaj
  3. Majka Maksymilian
  4. Ożóg Sebastian
  5. Partyka Gabriela
  6. Przybyło Sandra
  7. Tomaka Martyna
  8. Wilk Milena




Lista rezerwowa

  1. Pikor Judyta
  2. Pikor Mateusz
  3. Smotryś Lidia
  4. Guz Franciszek
  5. Żarkowski Kamil
  6. Nieroda Kacper
  7. Dowejko Sebastian
  8. Osetek Kamil


 

Listy dzieci wstępnie przyjętych
do Przedszkola
na rok szkolny 2016/2017


W dniach

od 31 marca do 15 kwietnia 2016r. należy obowiązkowo potwierdzić wolę uczestnictwa dziecka w edukacji przedszkolnej i podpisać umowę

z dyrektorem Zespołu Szkół

im Jana Pawła II

w Sokołowie Małopolskim.

 

Umowy będą zawierane

w poszczególnych salach w przedszkolu

oraz u pana intendenta.

Informacja o numerze sali na liście przyjęć.


Przedszkole czynne 2016/2017

615 – 1615 (10 godzin)

700 – 1600 (9 godzin)

800 –1300 (5 godzin)



Lista dzieci 6-letnich (ur. 2010r.)

9 godzin

Umowy będą zawierane w sali nr 2


  1. Bełz Daria
  2. Cebula Natalia
  3. Cisek Daria
  4. Dec Kamila
  5. Drozd Dominik
  6. Kania Magdalena
  7. Kisiel Gabriel
  8. Korzenny Hubert
  9. Knapczyk Wiktor
  10. Krawczyk Paweł
  11.  Kurasińska Monika
  12.  Kutyła Kornelia
  13.  Łączyńska Ewa
  14.  Matuła Jan
  15.  Matuła Łukasz
  16.  Marszałek Krzysztof
  17.  Maziarz Zuzanna
  18. Nieroda Zuzanna
  19.  Osiniak Mikołaj
  20.  Ożóg Dawid
  21.  Pasierb Elżbieta
  22.  Pasierb Magdalena
  23.  Połeć Szymon
  24.   Popek Zuzanna
  25. Poźniak Stanisław
  26.  Przybyło Bianka
  27.  Stąpor Katarzyna
  28.  Szwaja Bernadeta
  29.  Szwaja Szymon
  30.  Szot Kinga
  31. Urban Patrycja
  32.  Walicka Anna
  33.  Węglarz Emilia
  34. Wróbel Franciszek
  35.  Woś Aleksander
  36.  Ziemniak Gabrie


Lista dzieci 6-letnich (ur. 2010r.)

5 godzin

SZKOŁA (pani Kasprzak Anna)

  1. Bandura Magdalena
  2. Drelich Łukasz
  3. Hajder Szymon
  4. Jachyra Katarzyna
  5. Kuca Krystian
  6. Kulasa Szymon
  7. Łączyńska Karolina
  8. Łuszczki Faustyna
  9. Łuszczki Franciszek
  10. Matuła Dawid
  11.  Matuła Patrycja
  12.  Osetek Antoni
  13. Pałucki Patryk
  14. Piróg Wiktor
  15. Rusin Julia
  16.  Rzeszutek Szymon
  17. Słonina Wojciech
  18. Ściuk Jakub
  19.  Warzocha Antonina
  20.  Wawrzaszek Kacper



Lista dzieci 5-letnich (ur. 2011r.)

10 i 9 godzin

Umowy będą zawierane w sali nr 3 i 4


1.  Baran Maja

2.  Bąk Bartosz

3.  Bęben Anna

4.  Cichoń Dawid

5.  Daraż Dariusz

6.  Chorzępa Mateusz

7.  Chruściak Michalina

8.  Darocha Filip

9.  Darocha Kacper

10. Dec Zofia

11. Drozd Dominik

12. Frącz Franciszka

13. Jabłońska Amelia

14. Janiec Adam

15. Kozak Róża

16. Krawiec Aneta

17. Król Adam

18. Lelek Szymon

19. Łokaj Agnieszka

20. Marecki Igor

21. Marszałek Szymon

22. Naja Milena

23. Nowak Bartosz

24. Nowak Szymon

25. Nizioł Emilia

26. Opaliński Aleksander

27. Ożóg Nikodem

28. Ożóg Zuzanna

29. Partyka Patryk

30. Pikor Maja

31. Pikor Oliwia

32. Płoszaj Lena

33. Rak Amelia

34. Rosół Angelika

35. Rusiecki Sebastian

36. Ryglewicz Karol

37. Rzeszutek Kacper

38. Sidor Maja

39. Sowa Daria

40. Sieńko Oliwia

41. Sulińska Zuzanna

42. Surdyka Hubert

43. Tromska Adrianna

44. Watras Amelia

45. Wcisło Aleksandra

46. Zahajkiewicz Miłosz

47. Zimniak Aleksandra

48. Żmuda Wiktor


Lista dzieci 5-letnich (ur. 2011r.)

5 godzin

Umowy będą zawierane w sali nr 3 i 4

  1. Buda Michalina
  2. Bzduń Łukasz
  3. Ferko Kevin
  4. Haller Kinga
  5. Jachyra Joanna
  6. Kot Maciej
  7. Łapińska Emilia
  8. Ożóg Krystian
  9. Ożóg Wojciech
  10. Płoszaj Paweł
  11. Różańska Magdalena
  12. Różycki Wojciech
  13. Rzeszutek Antoni
  14.  Skubisz Seweryn
  15.  Solecki Filip


Lista dzieci 4-letnich (ur. 2012r.)

9 godzin

Umowy będą zawierane w sali nr 1

  1.  Baniak Milena
  2. Bęben Maja
  3. Blicharz Jakub
  4. Chorzępa Paulina
  5. Cisło Dominik
  6. Cisło Mateusz
  7. Darocha Filip
  8. Dec Szymon
  9. Gromek Krzysztof
  10. Janiec Tomasz
  11. Koch Aleksandra
  12. Kolano Maria
  13. Kozak Maria
  14. Krawczyk Nikodem
  15. Krupa Bartosz
  16. Krudysz Łukasz
  17. Król Zuzanna
  18. Kucia Aleksander
  19. Marciniec Jakub
  20. Matuła Ernest
  21. Matuła Hanna
  22. Matuła Wojciech
  23. Mazgaj Alan
  24. Nizioł Hubert
  25. Nizioł Maksymilian
  26. Pakulski Edward
  27. Ryczaj Alicja
  28. Sobiło Liliana
  29. Szpila Antonina
  30. Szpila Bartosz
  31. Sudoł Aleksander
  32. Szczepanik Dawid
  33. Tabaka Krzysztof



Lista dzieci 4-letnich (ur. 2012r.)

5 godzin

Umowy będą zawierane w sali nr 5

  1. Jodłowski Matuesz
  2. Krudysz Gabriel
  3. Matuła Anita
  4. Naja Kajetan
  5. Pasek Dominik
  6. Prucnal Igor
  7. Rzeszutek Kajetan
  8. Rzeszutek Szymon
  9. Smolak Patryk
  10. Sondej Szymon
  11. Sowa Melania
  12.  Wziątka Ewa
  13.  Zegar Maja
  14.  Ziemniak Wojciech


Lista dzieci 3-letnich (ur. 2013r.)

9 godzin

Umowy będą zawierane u pana intendenta

  1. Bieńkowski Antoni
  2. Chorzępa Kacper
  3. Czosnek Patrycja
  4. Dec Hanna
  5. Furman Monika
  6. Kamińska Hanna
  7. Kapuściński Kacper
  8. Kida Maria
  9. Kozak Zofia
  10. Krupa Szymon
  11. Kus Kinga
  12. Mazgaj Oskar
  13. Ożóg Alicja
  14. Pasierb Piotr
  15. Popek Gabriel
  16. Popek Zuzanna
  17. Prucnal Michalina
  18. Rzeszutek Amelia
  19. Słonina Maja
  20. Surdyka Edyta
  21. Szot Karolina
  22. Ziemniak Michał


Lista dzieci 3-letnich (ur. 2013r.)

5 godzin

Umowy będą zawierane u pana intendenta

  1. Ciupak Hanna
  2. Ferko Izabela
  3. Hess Mikołaj
  4. Majka Maksymilian
  5. Olszowa Jaśmina
  6. Ożóg Sebastian
  7. Partyka Gabriela
  8. Przybyło Sandra
  9. Tomaka Martyna
  10. Wilk Milena


Lista rezerwowa (2014r.)

  1. Pikor Judyta
  2. Pikor Mateusz
  3. Smotryś Lidia
  4. Guz Franciszek
  5. Żarkowski Kamil
  6. Nieroda Kacper














 

Zapraszamy do zapoznania
z Poradnikiem dla rodziców 6 i 7 latków.

 

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM

Nasze przedszkole zostało utworzone 15 grudnia 1988 roku. Od 1 września 2002 roku zostało przyłączone do Zespołu Szkół imienia Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim.

Dyrektorem Zespołu Szkół i Przedszkola Samorządowego jest pan mgr Wiesław Sondej. W przedszkolu pracuje 13 nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz 7 pracowników obsługi przedszkola.

Przedszkole zlokalizowane jest przy trzech obiektach sportowych: stadion sportowy, stadion ze sztuczną nawierzchnią tzw. "Orlik" oraz obok basenu. Mieści się w wolno stojącym budynku parterowym.

Atutem naszego przedszkola jest okazały ogród, wyposażony w sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych. Budynek wraz z ogrodem znajdują się na terenie ogrodzonym.

Dzieci uczęszczające do przedszkola pochodzą z terenu całej gminy.

W roku 2011 w budynku Zespołu Szkół został utworzony oddział "O", a w 2012 roku oddział pięciolatków. Podyktowane to było wciąż rosnącym zainteresowaniem rodziców edukacją przedszkolną, jak również rosnącą liczbą dzieci. Obecnie w Zespole Szkół im. Jana Pawła II znajdują się trzy oddziały przedszkolne - dwie grupy sześciolatków oraz grupa pięciolatków.

W przedszkolu realizowano dwa projekty współfinansowane z EFS, w latach 2008 – 2011. Kwota dofinansowania projektów to 497314.44 PLN. W projektach uczestniczyło 94 dzieci z terenu gminy. Dzieci uczęszczały na zajęcia teatralne, matematyczno – przyrodnicze, artystyczne, j. angielski, rewalidacyjne dla dzieci niepełnosprawnych. W ramach projektu dzieci wyjechały na 8 wycieczek edukacyjnych do Skansenu w Kolbuszowej, Zamku w Łańcucie, Teatru Maska, Stadniny koni w Zabajce, Fantazji w Rzeszowie. W ramach projektów zakupiono wiele zabawek edukacyjnych, sprzęt audio – wizualny, sprzęt komputerowy, aparat cyfrowy, sprzęt sportowo – rekreacyjny, zabawki, stroje teatralne.